Art in Paradise Bangkok

0
6784
Art in Paradise Bangkok
Art in Paradise Bangkok

Jeśli masz ochotę uciec z zatłoczonego Bangkoku i zobaczyć całkiem nowy świat na pewno warto się udać do Art in Pardise. Tu możesz przenieść się na inny kontynent a nawet w bajkowy świat.

art-in-paradise-bangkok-2

Co ciekawsze możesz mieć świetna pamiątkę w postaci trójwymiarowego zdjęcia. Całość jest dobrze zorganizowana, a przy każdym z 150 ekspozycji znajdziemy wskazówki jak się prawidłowo ustawić aby naturalnie wkomponować w obraz który wygląda niezmiernie realnie.

Co można robić w Art in Paradise

Jeśli jesteś z rodzina możesz się dobrze pobawić w Fantastycznym Baśniowym świecie, zaszalej i obudzić wręcz w sobie małe dziecko. Tu możesz powyginać się, porobić śmieszne miny i zdjęcia ze swoimi maluchami, nawet nie zauważysz, kiedy czas wam zleci.

art-in-paradise-bangkok-3

Jak wam starczy energii musicie zobaczyć trójwymiarowe dzieła sztuki. Ta ekspozycja podzielona jest na sześć sekcji: Fantastyczną, Klasyczną, Nowoczesną, Naturalną, Akwarium, Safari i Sztukę mediów.

Aby nie zepsuć wam niespodzianki wspomnę tylko parę ciekawostek, które możecie tam odwiedzić. Jednym z ciekawszych jest jaskinia z wróżkami, ale jeśli to nie w twoim stylu możesz popływać z rekinem czy pobawić się z gigantycznym kiciusiem. Polatać na dywanie nad Egiptem, czy też znaleźć się na okładce TIME. Wybór należy do Ciebie.

art-in-paradise-bangkok-4

Odpocząć można w kafejce i pooglądać zrobiona zdjęcia.

Przygotuj się na to, że będziesz musiał zostawić buty przy wejściu.  Jeśli nie chcesz chodzić boso skarpetki można nabyć przy kasie.

art-in-paradise-bangkok-5

Gdzie znajduje się Art in Paradise

Art in Paradise znajduje się na 4 piętrze w Esplanade Centrum, które położone jest na ulicy Ratchadapisek w Bangkoku w krótkim dystansie od stacji metra MRT Thailand Cultural Center.

Otwarte od 10.00 do 22.00, a ostatnie bilety można kupić w kasie do 21.00.

Bilety dla dorosłych to 400 Bahtow, dzieci poniżej 130 cm wzrostu 200 THB, a te co mierzą poniżej 100 cm nie będą musimy płacić.

Mapa:

Życzę milej zabawy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.