Bangkok i Tajlandia z polskim przewodnikeim Tomkiem

Zapraszam do Bangkoku, Tajlandii, jaki i całej części Półwyspu Indochińskiego z polskim przewodnikiem Tomkiem, z którym znamy się, od 2007 gry rozpoczęliśmy współpracę. Tajlandia nie kryje przed nim tajemnic, mieszka tu przeszło ponad 20 lat i uwierzcie mi, ma o czym opowiadać, podróże po tym regionie to jego pasja, którą łączy z profesjonalnym podejściem do każdego indywidualnego turysty.

Parę słów do Tomka:

Cześć, to ja Wasz najlepszy przewodnik po Tajlandii, Kambodży, Wietnamie i okolicach.

Mam na imię Tomek i tak możecie się do mnie zwracać, choć na nazwisko mam Dziedzic, jak wiadomo kilkadziesiąt lat temu dziedziców wywieziono na taczkach bądź innych mało wyszukanych środkach transportu w nieznanych kierunkach. Mam ….4 lata, a w miejsce kropek proszę nie wpisywać cyfry większej niż 5 bo się obrażę, mam żonę Tajkę i 3 córki.

Dlaczego najlepszy?

Pierwszy raz do Tajlandii przyjechałem 26 lat temu i tak mi zostało. W dodatku z wykształcenia jestem antropologiem kultury wiec udaje mi się rozumieć trochę z tego, co tutaj się dzieje, ale i tak każdy dzień przynosi coś nowego. Trzeba Wam wiedzieć, że różnica miedzy Azją, a Europą jest tak wielka jak między kobietą, a mężczyzną tzn. zeszliśmy z różnych drzew. I właśnie, dlatego Tajlandia jak i cała Azja jest dla nas tak fascynująca, bo przecież cale życie fascynujemy się płcią przeciwną.

Jeśli zdecydujecie się na podróż do tego zakątka ( raczej sporego kata) świata to oczywiście pokaże Wam najciekawsze miejsca, opowiem o historii, religii, mitologii i obyczajach. Ale dowiecie się również, dlaczego niektóre dziewczynki maja długie, a niektóre krótkie włosy, dlaczego nie ma krokodyli, dlaczego w poniedziałek nosi się żółte koszulki, dlaczego niektóre koty maja krótkie ogony, czy też dlaczego na rzece Kwai nie wolno mówić “Kłej” tylko “Kłee”. Jeśli zechcecie to zaprowadzę Was w miejsca gdzie nie trafiają inni turyści.

Na koniec, jest tu bardzo gorąco. Mam na to dwie rady. Pierwsza nie przyjeżdżajcie, a jak się już zdecydujecie to o tym nie myślcie.

Do zobaczenia w Tajlandii.
Tomek

Tajlandia z Polskim przewodnikiem

Ja, Tomek, Michał oraz Radek w grupie zajmujemy się zawodowo oprowadzaniem turystów po Bangkoku, Tajlandii oraz całym regionie Azji Południowo – Wschodniej.

Cena za dzień pracy to 120 USD niezależnie od ilości osób. Układam też indywidualne programy pakiety dostosowane do waszych zainteresowań i budżetu.

Jeśli szukasz zwiedzania w języku polskim to jesteś w dobrym miejscu, wystarczy że skontaktujesz się ze mną.