Central World Bangkok

1
4557
Central World Bangkok
Central World zajmuje w sumie 830 tysięcy metrów kwadratowych z 500 sklepami

Central World w Bangkoku to największy kompleks handlowy w Tajlandii. Podzielony na 6 różnych stref handlowych, każda o niepowtarzalnym wzornictwie i atmosferze, klient może wybierać z licznych markowych sklepów, które łatwo jest zlokalizować. Ponadto, strefy są otwarte i wzajemnie połączone, w ten sposób można swobodnie przechodzić z jednej do drugiej. Przyciągnąć 150.000 klientów dziennie, Central World ma 18 różnych wejść ze wszystkich stron dla wygody kupujących. Zapewnione jest 7000 miejsc parkingowych oraz 6 pasów ruchu (Central World Avenue) wokół kompleksu handlowego.

W Central World znajdziemy wszystko, od butików z markową odzieżą, modą, gadżetami, księgarniami czy też sklepy z meblami do importowanych artykułów spożywczych, banki, salony kosmetyczne, znakomite restauracje, a nawet kino i lodowisko. Przy tak wielu kuszących opcjach, można łatwo spędzić pół dnia tutaj, a nawet dłużej.

Winda w Central World
Winda w Central World

Zajmując około 550 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej i łącznej wielkości powierzchni 830 tysięcy metrów kwadratowych Central World posiada szereg propozycji, które obejmują ponad 500 sklepów, 100 restauracji i kawiarni, 15 kin, strefę dziecięca i centrum nauki, dwa domy towarowe, jak również modny food court, rozległy odkryty plac na zewnątrz dla dużych imprez, takich jak Nowy Rok. Dość często dobywają się tutaj różne imprezy, pokazy koncerty itp.

Central World to znacznie więcej niż w centrum handlowe, zapewnia rozrywkę dla młodych mieszkańców miasta, rodzin i młodzieży. Jest tu lodowisko, salony spa, odnowy biologicznej, centrum tańca oraz wiele innych udogodnień.

Dobra wiadomość dla rodziców znajduje się tu Genius Planet, strefa dla dzieci i centrum nauki oraz Park Wiedzy (Thailand Knowledge Park), gdzie zapewnione jest specjalistyczne środowisko edukacyjne. Tutaj można śmiało zostawić dzieci, które będą się dobrze bawić, podczas gdy rodzice mogą iść na zakupy.

Dla wygodnych i tych z grubszym portfelem nad samym Cenral World unosi się pięciogwiazdkowy hotel Centara Grand at Central World z przepiękną panoramą na miasto na 55 piętrze w restauracji Red Sky.

Informacje praktyczne:

Godziny otwarcia: 10:00 – 22:00

Adres: Ratchaprasong Intersection, na przeciwko Gaysorn i Erawan, ulica Ratchadamri

Mapa:

Jak dojechać do Central World

Oczywiście taxi jest najłatwiejszym i najwygodniejszym środkiem.

BTS Skytrain– wysiadamy na stacji Chidlom lub Siam, stamtąd mały spacer tzw. ’skywalk’ mostem łączącym Central World ze stacjami BTS. Można dopłynąć też lokalną łodzią kanałami ( nie mylić z rzeką) np. z Khao San wsiadając na przystani niedaleko Złotej Góry Wat Saket albo z drugiego końca miasta Bangkapi, wysiadamy przy moście na ulicy Ratchadamri niedaleko hipermarketu Big C.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.