Dream World Bangkok

0
3817
Wejście do Dream World Bangkok
Wejście do Dream World

Dream World to ogromny park rozrywki najlepszy na wypad rodzinny. Znajdziemy tu ekscytujące pokazy i przejażdżki w czterech tematycznych krainach marzeń, położonych w malowniczym ogrodzie, wraz ze ścieżkami, basenami, zamkami i ponad 30 atrakcjami.

Rozrywka dla całej rodziny

Chociaż w rzeczywistości park nie znajduje się w Bangkoku, jest to tylko kilka minut jazdy autostradą, obok starego lotniska międzynarodowego Don Muang.
Przy wejściu do parku witają gości przyjaźni zieloni obcy śmiejąc się pod średniowiecznymi murami zamku. Nie ma sensu, ale dzieci to kochają! Park jest w stylu zachodnim: wszechobecna muzyka na terenie całego parku, przepiękne żywopłoty, oraz wszędzie rozstawione mapy, które pomagają w orientacji. Park podzielony jest na cztery części a spacerując przechodzi się z jednej do kolejnej sekcji.

Rollercoster w Dream World
Rollercoster w Dream World

Oprócz rollercosterów, huśtawek, zamków oraz miejsc do robienia zdjęć, są tez pokazy kaskaderskie oraz zwierząt. Po południu odbywa się parada, jest to jedno z najważniejszych wydarzeń dnia w Dream World nie powinno być pominięte. Ogromna ilość postaci ze znanych bajek, maskotki oraz klauni maszerują, tańczą i machają przez park ku uciesze dzieci i rodziców.

Dream World Bangkok
Dla dzieci nie brakuje tu atrakcji

Słynna atrakcją pośród Tajów jest Snow Town – specjalna hala, w której jest śnieg i można zjeżdżać na oponach.

Dream World Snow Town
W Dream World można nawet zjeżdżać na śniegu z górki

Praktyczne informacje:

Choć w nazwie mamy wskazany Bangkok, sam park rozrywki znajduje się już w innej prowincji, mianowicie Pathum Thani.

Godziny otwarcia: 9.00 – 17.00, do 19.00 w święta
Lokalizacja: na północ od lotniska Don Muang przy km.7 na ulicy Rangsit-Ongkharak

Mapa:

Jak dojechać do Dream World

Najlepiej łapać taxi gdyż odległość z centrum jest dość duża, istniej też możliwość kupowania w agencjach turystycznych pakietów biletów wstępu połączonych wraz z transportem. Jeśli jedziecie w parę osób zdecydowanie lepiej wziąć taxi, cena podzielona na parę osób wyjdzie niewielka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.