Nana Plaza Bangkok

0
10035
Nana Plaza Soi 4 Bangkok
Głownie wejście do Nana Plaza od ulicy Sukhumvit Soi 4

Słynna dzielnica czerwonych latarni Nana Plaza w Bangkoku, to 3 piętrowy budynek wypełniony w większości barami 'A gogo’, jeden z największych takich kompleksów na świecie. Znajduje się na ulicy Sukhumvit Soi 4 naprzeciwko Nana Hotel, w niewielkiej odległości od stacji BTS. Nazwa pochodzi od rodziny Nana, która posiada wiele nieruchomości w okolicy i nadal ma duże wpływy w Tajlandii.

Nana Plaza to miejsce tylko dla dorosłych

Podobnie jak znany Patpong, gdzie znajduje się bazar, Nana Plaza jest zdecydowanie miejscem dla dorosłych. Odradzamy tutaj wizyty rodzinne z dziećmi. Dla pragnących zobaczenia jak to mniej więcej wygląda, można tu wpaść na jedno piwo, jest to wciąż warte obejrzenia, jeśli szuka egzotycznych wrażeń.

Idąc Soi 4 ulicą Sukhumvit, zaraz niedaleko po lewej stronie od głównego skrzyżowania znajduje się Nana Plaza naprzeciwko hotelu o podobnej nazwie, na miejscu uliczni straganiarze handlują byle czym oraz gotują dobre tajskie przekąski. Dość dużo tutaj jedzenia z Isanu, północno-wschodniej części Tajlandii, w większości pracujące dziewczyny pochodzą z tamtych rejonów.

Nana Plaza
Billboard bar doścćpopularnym miejscem na Nanie

Po wejściu na główny plac zaobserwujemy, iż cały kompleks jest w kształcie kwadratu i ma 3 piętra, na każdym z nich znajdują się bary piwne, najwięcej na dole, oraz kluby 'A gogo’ na kolejnych piętrach, wypełnionych setkami młodych dziewczyn dość skąpo ubranych naganiających klientów na wstąpienie do lokalu. Znajdują się tutaj tez kluby z ladyboyami, jest ich aż 7 stąd można zaobserwować dużo transwestytów w tym miejscu.

Piętrowy rozkład Barów na Nana Plaza
Piętrowy rozkład Barów na Nana Plaza | źródło: bangkokeyes.com

Niektóre kluby takie jak Angel With oraz Spanky’s oferują pokazy erotyczne, nie są one wulgarne (nie mylić z Ping Pong Show), tutaj warto zajrzeć po godzinie 23. W Billboard jest jacuzzi gdzie dziewczyny pokazowo biorą prysznic z pianą zaraz obok klientów. Inne warte polecenia lokale to Mandarin i Hot Lips. Na 3 piętrze znajduje się tzw. Short Time Hotel, czyli hotel z pokojami na godziny, w wiadomym celu dla tych, którzy się spieszą albo nie mogą wytrzymać napięcia po paru drinkach z egzotycznymi dziewczynami.

Nana Plaza A gogo bar
Tancerki z Nana Plaza w jednym z barów A gogo

Ceny:

Piwo: 110- 200 THB

Bar Fine: 500-1000 THB (opłata z wyjście dziewczyny z baru, tzw. zwolnienie jej z pracy i udanie się w wiadomych celach do hotelu na górze albo do klienta)

Short Time: 1500 THB (cena do negocjacji za krótki czas z klientem)

Long Time: 3000 – 6000 THB (do negocjacji z dziewczyną za pójście do hotelu i spędzenie nocy z klientem)

Informacje praktyczne:

Godziny otwarcia: 18:00 – 2:00
Adres: Sukhumvit Soi 4

Jak dojechać na Nana Plaza

Najbliższa stacja BTS Skytrain to Nana (wyjście nr. 2 oraz Ploenchit (wyjście nr 4), skąd można spokojnie spacerem dojść do plazy.

Mapa:

Wracając z Nana Plaza złapanie taxi w pobliżu kompleksu może być koszmarem, kierowcy albo nie chcą jechać, albo śpiewają wysokie stawki, tutaj należy przejść na główna ulicę Sukhumvit i odejść trochę najlepiej w kierunku stacji BTS i tam łapać, nie powinno być większych problemów.

Wskazówka dla turystów przybywających w wiadomym celu, naprzeciwko plazy znajduje się Hotel Nana, gdzie na parkingu stoi wręcz setka 'pracujących dziewczyn’, z którymi można szybko dobić targu bez opłaty Bar Fine. Uwaga na ladyboyów – jest ich pełno. Po zamknięciu Nany jej pracowniczki najczęściej tez oblegają parking, albo udają się do tzw. after party klubów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.