Polski Przewodnik w Bangkoku

Cześć,

Nazywam się Łukasz, w Tajlandii mieszkam nieprzerwanie od 2007 roku, przez pięć lat pracowałem w lokalnych biurach podróży, gdzie zdobyłem niezbędne doświadczenie. Tajlandię przejechałem wzdłuż i wszerz niejednokrotnie. Od 2012 roku pracuję niezależnie jako pilot wycieczek  w Tajlandii i państwach ościennych, posiadam licencję Polskiej Izby Turystyki. Organizuje indywidualne zwiedzanie dla pojedynczych osób oraz grup, oraz pomagam wybrać najbardziej optymalne niekomercyjne programy dostosowane do waszych potrzeb. Szerokie doświadczenie oraz znajomości z lokalnymi biurami podróżny pozwalają dobrać właściwą firmę świadczącą usługi turystyczne dopasowując do indywidualnych potrzeb.

Stacjonuję w Bangkoku, posługuje się językiem tajskim w stopniu średnio zaawansowanym.

Bangkok polski przewodnik

Zasady współpracy

Razem układamy program, następnie dokonujemy rezerwacji w dostepnych dwóch opcjach:

1. Rezerwacja całości, czyli hotele, transport, zwiedzanie, rezerwacja wycieczek jednodniowych dołączonych do grup międzynarodowych tj. np. wyprawa na wyspy Phi Phi.

2. Rezerwacja hoteli jest po stronie turysty, ja organizuje zwiedzanie oraz transport.

Obserwując potrzeby i zapytania w związku ze zwiedzaniem stolicy Tajlandii stworzyłem specjalne programy zwiedzania Bangkoku lokalnymi środkami transportu cieszące się duża popularnością.  Tak naprawdę plan prawie zawsze jest inny, wynikający z waszych zainteresowań, czyni to ten program unikalnym, co ważniejsze pozbawionej rutyny wycieczki dającej dużo wrażeń zarówno wam jak i dla mnie.

Prywatne wycieczki objazdowe odbywają się z obowiązkowym wymaganym lokalnym przewodnikiem. Dostarczycielem usług transportowych, czy też rezerwacji hoteli, wycieczek dołączonych do innych grup są wyłącznie lokalne licencjonowane biura podróży, z którymi dzięki stałej współpracy posiadam zniżki.

plaza

Jakie są korzyści zwiedzania ze mną

Przede wszystkim indywidualny program dostosowany do budżetu, upodobań, długości pobytu, nigdzie nie poganiam, pokazuje Tajlandię taką jaką jest, bez upiększania i ubarwienia. Turyści cenią sobie najbardziej czas jakim im daje na zwiedzanie. Chętnie zabieram na lokalne kolacje, gdzie można skosztować smacznej kuchni, na miejscówki gdzie jedzą sami Tajowie, a nie drogie turystyczne miejsca nastawione na zarobek.  Co ważniejsze nie sprowadzam turystów do typowych komercyjnych lokali gdzie robią to inni celem uzyskania komisji np. galerii klejnotów, sklepy z garniturami, czy tandetnymi pamiątkami itp.

Cena za usługi polskiego przewodnika w Tajlandii

– Stawka to 140EUR, dla grup max do 4 osób za dzień pracy 8 godzin.
Wyjście nocne do 6 godzin 120EUR.

Cena 140EUR za dzień pracy obejmuje usługi polskiego pilota oraz obowiązkowego lokalnego tajskiego przewodnika. Lokalny przewodnik jest wymagany prawem i towarzyszy turystom podczas zwiedzania miejsc turystycznych oraz świątyń.

–  ze względu na utrudnienia w przemieszczaniu się lokalnymi środkami organizuję wszystko w pakiecie z prywatnym transportem, biletami wstępów oraz lokalnym wymaganym prawem angielskojęzycznym przewodnikiem.

Grupy powyżej 5 osób,  organizuje w formie pakietu ze zorganizowanym transportem, wszystko  wliczając samochód, paliwo, kierowcę, opłaty parkingowe, lokalnego tajskiego przewodnika, bilety wstępu do atrakcji turystycznych.

Dostępność polskiego przewodnika w Bangkoku

Z uwagi na duże zainteresowanie moimi indywidualnymi programami w sezonie mam sporo rezerwacji lub większych grup objazdowych. W związku z tym proponuję zastępstwo moich doświadczonych kolegów po fachu, z którymi od lat oprowadzamy turystów po stolicy Tajlandii.

Jeśli masz pytania odnośnie Tajlandii, Bangkoku czy państw ościennych proszę skontaktuj się za mną

Dziękuję za wasze pochlebne opinie i do zobaczenia w Bangkoku!