Polski Przewodnik w Tajlandii

Zwiedzanie Tajlandii z polskim przewodnikiem to dobre rozwiązanie dla indywidualnych turystów przylatujących do tego egzotycznego kraju pierwszy raz, jak i małych, średnich czy większych zorganizowanych grup.

Nazywam się Łukasz, jestem licencjonowanym pilotem Polskiej Izby Turystyki oprowadzam i organizuje wyprawy po Tajlandii od 2008 roku. Stacjonuję w Bangkoku. Doświadczenie zdobyłem pracując dla lokalnych biur podróży, z którymi stale utrzymuję kontakt, dzięki czemu mam dostęp do niższych cen. Posługuję się językiem tajskim w stopniu średnio zaawansowanym.

Dla indywidualnych turystów oferuję następujące usługi:
– Zwiedzanie Tajlandii z polskim przewodnikiem.
– Wycieczki 1,2 dniowe w Bangkoku jak i innych miastach.
– Wycieczki objazdowe po Tajlandii nawet do 2-3 tygodni.
– Rezerwacja transferów lotniskowych.
– Pomoc w wyborze hotelu.
– Konsultacje i układanie planu wakacji.

Obsługuję także większe grupy do 40 osób ze zorganizowanych biur podróży.

Dostępność polskiego przewodnika w Tajlandii

W związku z wysokim zainteresowaniem wycieczkami w Tajlandii po polsku moja działalność rozrosła się do współpracy z kolejnymi polskojęzycznymi pilotami, gdyż sam nie jestem w stanie obsłużyć paru grup w jednym terminie. Rezerwując programy u mnie będziecie mieli okazję poznać też Michała, Radka, oraz Tomka, którzy podobnie jak ja mieszkają w Bangkoku od lat i oprowadzają polskich turystów.

Mieszkam w Bangkoku od lat i z chęcią dzielę się doświadczeniem, ciekawymi historiami z życia, kulturą, którą tutaj zastałem. Tajlandię pokazuję taką, jaką jest oczami miejscowego bez zbytniego upiększania czy koloryzowania, co ważniejsze nie zaprowadzam turystów do komercyjnych miejsc. Oczywiście niektóre obowiązkowe miejsca podczas pierwszej wizyty w Królestwie jak Wielki Pałac w Bangkoku, czy Świątynia Leżącego Buddy i inne świątynie, przyciągają tysiące turystów podobnie jak w innych państwach. Mam na to swój sposób i przeplatam zwiedzanie połączone z przemieszczaniem się lokalnymi środkami transportu. Osobiście unikam rutyny, co przyczyniło się do powstania autorskich niestandardowych programów, cieszących się dobrą opinią i duża popularnością.

Jeśli unikasz standardowych biur podróży i chcesz zobaczyć Bangkok i Tajlandię z polskim przewodnikiem z zupełnie innej perspektywy, czy też spróbować prawdziwej ulicznej tajskiej kuchni, pójść na lokalny market, zobaczyć prawdziwą tajską dzielnicę z dala od turystycznego zgiełku, zrelaksować się na w lokalnym parku, zwiedzić bezpiecznie dzielnice czerwonych latarni, poznać coś niestandardowego to jesteś w dobrym miejscu.

Cena za usługi polskiego przewodnika w Tajlandii

– Stawka to 140EUR, dla grup max do 4 osób za dzień pracy 8 godzin.
Wyjście nocne do 6 godzin 120EUR.

Cena 140EUR za dzień pracy obejmuje usługi polskiego pilota oraz obowiązkowego lokalnego tajskiego przewodnika. Lokalny przewodnik jest wymagany prawem i towarzyszy turystom podczas zwiedzania miejsc turystycznych oraz świątyń.

Grupy powyżej 5 osób, ze względu na utrudnienia w przemieszczaniu się lokalnymi środkami organizuję wszystko w pakiecie z prywatnym transportem, biletami wstępów oraz lokalnym wymaganym prawem angielskojęzycznym przewodnikiem.

Uwaga! W sezonie zimowym 2018/19 będę współpracować z większym polskim tour operatorem pilotując 2-tygodniowe grupy. W większości terminy w tym okresie są już zarezerwowane.

Jeśli masz pytanie odnośnie Tajlandii oraz o dostępność pilota napisz do mnie.

Do zobaczenia na miejscu.

Ps. Bardzo możliwe, że natrafiłeś na tą stronę wpisując hasło ‘przewodnik’, czy wiesz jaka jest jego rola i jaka jest różnica między przewodnikiem turystycznym a pilotem wycieczek?