Polski Przewodnik w Tajlandii

Tajlandia jest krajem pełnym pięknych krajobrazów, ciekawych tradycji i gościnnych ludzi. Dla wielu turystów może być jednak trudne do zrozumienia i zorientowania się bez pomocy lokalnego przewodnika.

Polski przewodnik w Tajlandii jest wyjątkowym rozwiązaniem dla osób, które chcą odkryć ten kraj z lokalnego punktu widzenia. Z jego pomocą można uzyskać nie tylko wiedzę o miejscach do zobaczenia, ale także o kulturze i tradycjach Tajlandii. Przewodnik ten jest w stanie dostarczyć niezapomnianych wrażeń i pomóc w pełni cieszyć się pobytem w Tajlandii.

Wybierając przewodnika w Tajlandii, można mieć pewność, że będzie się mówić w swoim języku i że wszystko będzie jasne i zrozumiałe. To także doskonała okazja do poznania nowych ludzi i nawiązania przyjaźni z osobą, która doskonale zna kraj.

Jeśli chcesz odkryć Tajlandię z podejściem lokalnego i cieszyć się swoim pobytem w pełni, skorzystaj z usług polskiego przewodnika. Nie pożałujesz!

Cena za usługi polskiego przewodnika w Tajlandii

– Stawka to 140EUR, dla grup max do 4 osób za dzień pracy 8 godzin.
Wyjście nocne do 6 godzin 120EUR.

Cena 140EUR za dzień pracy obejmuje usługi polskiego pilota oraz obowiązkowego lokalnego tajskiego przewodnika. Lokalny przewodnik jest wymagany prawem i towarzyszy turystom podczas zwiedzania miejsc turystycznych oraz świątyń.

Ps. Bardzo możliwe, że natrafiłeś na tą stronę wpisując hasło ‘przewodnik’, czy wiesz jaka jest jego rola i jaka jest różnica między przewodnikiem turystycznym a pilotem wycieczek?