Nocny Bangkok Hangover tour

0
3562
Klub Insanity na Sukumvit

Bangkok to miasto, które w niektórych miejscach nigdy nie śpi i ma bardzo bogate życie nocne. Spotkanie w lobby hotelu najwcześniej o godzinie 19-20, gdzie ustalamy szczegóły wyprawy, którą zawsze układamy indywidualnie pod wasze sugestie. Po mieście poruszamy się lokalnym transportem, czyli kolejką naziemną BTS, Metrem, taxi i tuk-tukami.

Nocny Retro Market na Rachada
Nocny Retro Market na Rachada

Kierujemy się na Ratchadaphisek, ulicę rozświetlona lampionami licznych salonów masażu i nie tylko. Docieramy na nocny market, w stylu retro, czas na drobne przekąski, małe zakupy, drinka w klimatycznym barze pod gołym niebem.

Nana Plaza Soi 4 Bangkok
Główne wejście do Nana Plaza od ulicy Sukhumvit Soi 4

Dalej udajemy się na ulicę Sukhumvit gdzie zwiedzamy 2 słynne miejsca czerwonych latarni – Nana Plaza to 3 piętrowy kompleks, wypełniony w większości barami 'A gogo’, jeden największych takich kompleksów na świecie, odwiedzamy jeden z barów, w którym kręcono zdjęcia do słynnego filmu 'Bangkok Hangover’, oraz Soi Cowboy słynna mała aleja składająca się przeważnie z barów 'A gogo’. Panuje tutaj bardziej wyluzowana atmosfera, kręci się mniej naganiaczy, dlatego też można tutaj spotkać dużo miejscowych expatów mieszkających w Bangkoku, to dobry znak, gdzie doświadczeni miejscowi udają się wieczorem, tam muszą być dobre restauracje oraz bary.

Ulica Soi Cowboy
Dziewczyny naganiają klientów na zewnątrz przed barem na Soi Cowboy

Dla chętnych możliwość skosztowanie lokalnych trunków ‘Lao Ya dong’ oraz 'Lao Pan’, więcej szczegółów podczas wycieczki. Na koniec udajemy się na Khao San – ulicę, która nigdy nie śpi – to słynna dzielnica tanich hosteli, gdzie przybywają podróżnicy z całego świata. Znajduje się tam lokalny market, oraz masa małych knajpek z jedzeniem i lokalnymi trunkami, dookoła gra muzyka i w nocy rozkręca się impreza w paru klubach centralnie położonych głównej ulicy.

Opcjonalnie udajemy się na Sukhumvit Soi 11 lub RCA (wymagany wiek 21 lat) – to ulice z lokalnymi klubami wyższej klasy, dobra muzyka, drinki, klimat z oświetleniem, laserami i dobrymi DJ, czyli to wszystko, co potrzebne aby spędzić noc pełną wrażeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.