Życie nocne w Ao Nang, Krabi

0
5653
Życie nocne w Krabi.
Życie nocne w Krabi.

Z myślą o osobach lubiących życie nocne stworzono w Krabi – Ao Nang Center Point. Imprezowiczom oferuje się tutaj liczne rozrywki, w których będą mogli brać udział zgodnie ze swymi upodobaniami.

Centrum rozrywki na Krabi

Kiedy przybywasz do Tajlandii, zwykle myślisz o tym, aby pozwiedzać różne ciekawe miejsca, zobaczyć słynne wyspy i plaże oraz poopalać się w pełnym słońcu, którego wiecznie brakuje w naszym umiarkowanym klimacie. Turystów przyciąga tutaj także możliwość aktywnego spędzenia czasu podczas pływania, nurkowania czy, a także snorkelingu.

Ao Nang Center Point za dnia nic tu się nie dzieje.
Ao Nang Center Point za dnia nic tu się nie dzieje.

Wszystko to jednak robi się zazwyczaj w dzień. Pozostaje zatem pytanie, a co z nocami? Czy warto przesypiać swój zwykle krótki urlop w łóżku? Oczywiście, że nie!

Nawet jeśli poczujesz głód, smaczne posiłki o każdej porze dnia i nocy czekają na Ciebie w jednym z kilkudziesięciu barów w Ao Nang. Zasadniczo, gdzie się nie obrócisz, tam zobaczysz bar, ponieważ Center Point w Ao Nang ma kształt dziedzińca, otoczonego ze wszystkich stron budynkami. W każdym z nich znajduje się co najmniej jeden bar.

Ao Nang Center Point.
Ao Nang Center Point.

Wybrane bary w Center Point

Parter budynku jest w całości zajęty przez studio tatuażu. Niedaleko znajduje się Longhorn Saloon, gdzie na żywo w swojskiej atmosferze można posłuchać muzyki rockowej. Spragnieni zmysłowych wrażeń mężczyźni powinni przenieść się na drugie piętro, gdzie znajdują się kluby go-go. Tańczące tam dziewczęta wyróżniają się urodą oraz śmiałością w odkrywaniu ciała.

Nova Club w Center Point.
Nova Club w Center Point.

Dodatkowe atrakcje

Na najwyższym piętrze budynku masz okazję zaobserwować pokazy mężczyzn przebranych za kobiety (tzw. drag queen). Osoby te przez wiele miesięcy, a czasem lat ćwiczą różne układy choreograficzne, co sprawia, że właściwie w niczym pod względem uroku nie różnią się od kobiet. Uczestnictwo w Blue Dragon Cabaret pozostawia niezatarte wrażenia w pamięci turystów.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że osoby te przechodzą określone przemiany w imię piękna i choćby właśnie to należałoby w nich docenić, tak jak to robią miejscowi. Większość barów oraz innych miejsc otwarta do później nocy. Jeśli poruszasz się po mieście skuterem, warto zwrócić szczególną uwagę na miejsce parkowania, aby później bez trudu go odnaleźć.

Jeśli interesuję się nocny rynek powinieneś wybrać się do Krabi Town gdzie znajduje się targ nazywany tez Walking Street, gdzie można dobrze zjeść oraz zrobić zakupy od pamiątek po ubrania itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.