Patpong Bangkok Nocny Market i Bary

0
19317
Rynek w dzielnicy Patpong Bangkok
Rynek w na głównym soi Patpong

Patpong znajduje się w dzielnicy Bang Rak na ulicy Silom Soi 1, 2 i 3. Jest to dobrze znana dzielnica rozrywki w Bangkoku z nocnego targu, klubów ‘A gogo’, barów i innych rozrywek. Począwszy wczesnym wieczorem od godziny 18 aż do  godzin porannych centrum Soi Patpong jest wypełnione straganami sprzedającymi odzież, pamiątki, płyty DVD oraz dużo podrabianych marek zegarków, butów i innych akcesoriów przyciągając tłumy turystów. Po obu stronach marketu można znaleźć wiele klubów nocnych, dyskotek i innych miejsc rozrywki dla dorosłych.

Paptpong nocny market i bary ‘A gogo’

Patpong ta słynna dzielnica czerwonych latarni, która zasłynęła w latach 80 i 90-tcyh, dziś jest bardziej zdominowana przez market, choć wciąż sporo jest tam barów tworząc swoistą dziwną mieszankę rynku połączonego z alkoholem, muzyką i sex rozrywką. To nie tylko dzielnica czerwonych latarni, gdzie można robić zakupy i napić się piwa. Patpong jest jedynym z miejsc, gdzie można oglądać na żywo pokazy erotyczne . Ale bądź ostrożny, ponieważ większość miejsc nie należy do uczciwych, wymienić tutaj należy niesławny Ping Pong Show, uwaga na oszustwa, więcej informacji w linku.

Patpong nie tylko jest dla heteroseksualistów. Znajdują się tutaj też kluby z ladyboyami (King Castle I, II, III, King’s Corner). Istnieje kilka hotspotów dla gejów, począwszy od barów na Silom Soi 4 do Soi gejowskich klubów gogo na Soi Twilight od strony ulicy Surawong.

Jak widać Patpong to dzielnica pełna kontrastów. Nawet, jeśli panuje tu dość bujna atmosfera, nie jest to ulubione miejsce dla expatów jak Soi Cowboy, gdzie chętnie wychodzą na piwo. Mimo to warto tu zajrzeć, aby zrobić zakupy i wypić piwo w jednym z barów czy klubów ‘A go-go’. Warto polecić Bada Bing Go-Go Bar oraz Black Pagoda, to chyba najlepsze miejscówki na Papongu, choć są dość drogie. Do polecanych należy też zaliczyć zdecydowanie Electric Blue położony na Soi 2, gdzie można się napić piwa z kufla jedynie za 50 THB, a bar oferuje duża selekcję ładnych dziewczyn tańczących na podium, dość często bez górnego okrycia.

Tancerki z Electric Blue na Patpong Soi 2
Tancerki z Electric Blue na Patpong Soi 2

Na Patpongu znajdziemy też ekscentryczne – fetysz bary, ze specjalnymi pokazami, wstęp płatny.

Jedną z rzeczy jaką należy wiedzieć to, że ceny na tutaj są nieco wyższe. Jest to po części ze względu na fakt, że dziewczyny pracujące tam są dość atrakcyjne, więc będą żądać wyższych cen. Innym czynnikiem jest to, że wielu azjatyckich turystów z Japonii, Korei i Singapuru zazwyczaj zapłaci cenę, bez targowania, maja nawet tutaj swój Soi o nazwie Thaniya, gdzie znajdują się najdroższe bary nastawione na market azjatycki, tam biali turyści są niechętnie widziani. Pamiętaj, że targowanie się jest dozwolone, więc nie wahaj się spróbować.

Mapa z układem barów na Patpongu
Mapa z układem barów na Patpongu

Sex show na Patpong

Najlepiej unikać naganiaczy proponujących sex show na głównym Patpongu, chyba że masz dużo pieniędzy. Bary z pokazami są zazwyczaj na drugim piętrze wzdłuż Patpong Soi 1 i kilku miejscach na Soi 2, i te powinny być omijane szerokim łukiem. Zasadniczo są to bary z drogimi napojami, które wydają się tanie na początku z ust naganiacza. Uwaga na naganiaczy oferujących Ping Pong Show.

Istnieje jeden klub o położony zupełnie w innym miejscu gdzie można bezpiecznie i bez oszustw obejrzeć show, dokładne info na maila.

Ceny:

Piwo: 50- 200 THB

Bar Fine: 500-1000 THB (opłata z wyjście dziewczyny z baru, tzw. zwolnienie jej z pracy i udanie się w wiadomych celach do hotelu na górze albo do hotelu klienta)

Short Time: 1500 THB (cena do negocjacji za krótki czas z klientem)

Long Time: 4000 – 6000 THB (do negocjacji z dziewczyną za pójście do hotelu i spędzenie nocy z klientem)

Informacje praktyczne:

Godziny otwarcia: 18:00 – 1-2:00
Adres: Silom Road

Mapa:

Jak dojechać na Patpong

Położony między ulicami Silom i Surawong, w odległości krótkiego spaceru od stacji BTS Skytrain – Sala Daeng lub stacji Metra MRT – Silom.

Powrót z Patpong taksówką może być uciążliwy łapiąc samochód zaraz przy głównym targu. Tutaj najlepiej przespacerować się do skrzyżowania ulic Silom z Rama IV, w stronę Lumphini Parku i tam próbować łapać taxi. Jeśli hotel znajduje się niedaleko można przejechać się Tuk-Tukiem w nocy gdyż jest mniejszy trafik, pamiętaj najpierw negocjuj cenę przed wejściem do pojazdu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.